| Type | DIN |
|---|---|
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pin |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated Current | 4A |
| Temperatuurbereik | -25°C ~ +85°C |
|---|---|
| Nominale spanning | DC60V AC50V |
| Contactmateriaal | Messing, Geplateerd Goud |
| Het koppelen cyclus | >100 keer |
| Nominale stroom | 0.5A |
| Contactspeld | 3/4/5/6/8/12/17 enz.-Speld |
|---|---|
| Huidige Classificatie | 50A maximum |
| Schakelaartype | Schroef |
| Geschat IP | IP67 |
| Toepassing | Industrieel, Mobiel Automatiseringsmateriaal |
| Contacten | 3 4 5 8 12 17 contacten |
|---|---|
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Soort | Schroef; Soldeersel; PCB; Met draad |
| Geslacht | mannetje en wijfje |
| Type | Voorslot; Achterslot |
| pinnen | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| gecodeerd | A B D X gecodeerd |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Vorm geven aan | Hoek / Recht |
| Nominale stroom | 4A |
| Modelnummer | DE WATERDICHTE SCHAKELAAR VAN SP11 SP13 SP17 SP21 SP29 |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, Automobiel, Sensor, Automotion |
| Productnaam | de schakelaar SP1 13 17 21 29 water bestand 2 3 4 5 7 8 9 speldt c |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Beëindiging | Schroef/soldeersel/golfplaat |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Materiaal van schakelaar | PUR, TPU OF PVC |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Koppel | A B D X-codering |
|---|---|
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
| Type | Slot achter/voor |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Werkende Temperatuur | -40°C~85°C |
| Productnaam | M128pin vormende kabel |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| koppelmoer / schroef | Messing met vernikkeld |
| Norm | Iec61076-2-10 |
| Contacten | 3 4 5 6 8 spelden |
| D-SUB Speld | speld 9 15 |
|---|---|
| M12 speld | speld 2 3 4 5 8 12 17 |
| M12 codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Materiaal van D-SUBschakelaar | CuZn PA66 |