| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |
| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |
| Rated current | 1.5A-4A |
|---|---|
| Rated voltage | 30V-250V |
| Operating Temperature | -40°C~85°C |
| Degree of protection | IP67/IP68 |
| Connector locking system | Solder/Screw/Pcb/Wire |
| Koppeling | ingepaste koppeling |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Het koppelen cyclus | 500times |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+%30GF |
| Teperaturewaaier | -25℃-+85℃ |
| Koppelen | Koppeling met schroefdraad |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeer |
| Shell-materiaal | Zinklegering met nikelplate |
| Het koppelen cyclus | 500 keer |
| Materiaal invoegen | PA66+%30GF |
| spelden | 3pin 4pin 5pin |
|---|---|
| Speld | BRASS/GOLD |
| IP Graad | IP67/68 |
| Type | Gevormd |
| Geschatte Stroom | 13A |
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Geschatte stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Huidig | 4A |
|---|---|
| Voltage | 250V |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| Type | Paneel connector |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk |
| Materiaal van Huisvesting | Messing/Zink vernikkeld gieten |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Pin | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | Rigoal |
| Geslacht | Male&Female |
| Application | Network / Audio & Video / Automotive |
| Type | ADAPTER |