| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Geslacht | Wijfje en Mannetje |
| Type | Metaal; Plastiek |
| Soort | Schroef; Soldeersel; PCB; Met draad |
| Geschatte Stroom | 2A voor 8 speld, 4A voor speld 4 |
|---|---|
| Nominale spanning | 30V voor 8 speld, 250V voor speld 4 |
| Posities | 3 4 5 6 8 12 17 posities |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Geslacht | Wijfje; Mannetje |
| Type | DIN, M12 -connector |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Contactpersonen | 3 4 5 6 7 8 12 14 16 17 19 19 24 pin |
| Contactmanier | Schroef |
| Grootte | M16 assemblageschakelaar |
|---|---|
| Couping | Het ingepaste couping |
| Terminination | Soldeersel |
| Bijvoegselmateriaal | PA66+GF20% |
| Shell-materiaal | Zi/Cu met nikelplate PA66+GF20% |
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| Codering | A B D X-codering |
| Connector vergrendelingssysteem | Soldeer/Pcb/Draad |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Rated Current | 1A-6A |
|---|---|
| Type | ADAPTER |
| Contact Resistance | ≤5mΩ |
| Mechanical Operation | >500 Mating Cycles |
| Gender | Female/Male |
| IP classificatie | IP67 |
|---|---|
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Het koppelen Duurzaamheid | ≥500 |
| Type | M16 LEIDENE waterdichte schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Polen | 8pins |
| Het koppelen stijl | Snel verbind |
| IP niveau | IP68 |
| Codering | A B D X-codering |
|---|---|
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
| Type | Soldeer/Pcb/Met draad |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |