| Productnaam | IP67 de waterdichte het type van m12 plastic T schakelaar van de machtskabel |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Package | Carton |
|---|---|
| Operating Temperature | -40°C To 105°C |
| Current | 2A-5A |
| Poles | 8pins |
| Matreial | Plastic |
| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 6 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| geslacht | mannetje/wijfje |
| Type | het paneel zet/Assemblage/kabel op |
| Geschatte stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Codage | B D DIE X CODEREN |
|---|---|
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |
| Geslacht | Mannelijk |
|---|---|
| Type | Landen |
| Pinnen | 4p, 3p |
| Contacten | 3 speld |
| Koppelingsnoot | Koppelnoot/schroef |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Verbindingstype | Y adapter |
| Geslacht | Mannetje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom bij 40°C | 4A |
| Type | M16 LEIDENE waterdichte schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Polen | 2P |
| Het koppelen stijl | Snel verbind |
| Bescherm niveau | IP67 |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| Gecodeerd | GECODEERDE B D |
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Werkende temperatuur | -25°C~85°C |
| Materiaal van schakelaar | CuZn, TPU of pvc |