| Type | Vormende schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | D-submannetje aan m12-wijfje |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Contacten | 9pins en 4pins |
| Leider Structure | 32x0.1 mm |
| Speld | Speld 3 4 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Geschatte Stroom | 1.5A voor 12 17 pin/2A voor 4 5 8 pin/4A voor speld 3 4 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 17 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Geslacht | Wijfje of Mannetje |
|---|---|
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Graad van bescherming | IP68 of IP67 |
| Materiaal van schakelaar | CuZn, TPU of pvc |
| Kabelawg | 26AWG, 24AWG, 22AWG |
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| Koppel | EEN CODE VAN B D X |
| Type | Slot achter/voor |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Geslacht | mannetje en wijfje |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Geschatte stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
|---|---|
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Geslacht | Mannetje of Wijfje |
| kern | kern 3 4 5 8 12 17 |
| Graad van bescherming | IP68 of IP67 |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
|---|---|
| Pool | 3 4 5 8 12 17 polen |
| Type | het paneel zet/Assemblage/gevormde kabel op |
| Vorm | Rechtstreeks/Hoek |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Wire Specification | 24-14AWG |
|---|---|
| Certifications | CE, RoHS |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Insulation Resistance | ≥1000MΩ |
| Poles | 8pins |
| gecodeerd | A B D X gecodeerd |
|---|---|
| pinnen | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Nominale stroom | 4A |
| Nominale spanning | 250V |
| Vorm geven aan | Hoek / Recht |