| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Type | Soldeersel/PCB/Draad |
| Code | EEN CODE VAN B D X |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Toepassing | Luchtvaart/Sensor/Elektromateriaal/Industriële etc…, Sensor of Automatisering |
|---|---|
| Productnaam | M12 gevormde kabelschakelaar |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contactmanier | Schroef |
| tussenvoegselmateriaal | pa66+gf20% |
| Productnaam | IP67 de waterdichte het type van m12 plastic T schakelaar van de machtskabel |
|---|---|
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 2,3,4,5,6,8,12 spelden |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |
| Graad van Bescherming | IP68/IP67 |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Contactweerstand | ≤10mΩ |
| Speld | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Polen | 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | M12 en DIN 43650 |
| Beëindiging | Schroef |
| IP Classificatie | IP65 |
| Huisvestingsmateriaal | PA |
| Pin | Speld 3 4 5 6 8 |
|---|---|
| Codering | A B D-codering |
| Type | Gevormd |
| Nominale stroom | 1.5A;2A;3A;4A |
| Nominale spanning | 30V 60V |
| Cable Od | Max.5.5mm/7.5mm/10.0mm |
|---|---|
| Wire Specification | 24-14AWG |
| Poles | 8pins |
| Plating | Tin Plating |
| Certifications | CE, RoHS |
| Geslacht | Mannetje of Wijfje |
|---|---|
| Contact | 3 4 5 8 12 17 contacten |
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Soort | Rechtstreeks; Hoek |
| Type | vrij eind; dubbele stoppen |
| Posities | 3 4 5 8 12 17 posities |
|---|---|
| Code | OMDAT DE CODE VAN C D S T X |
| Geslacht | Mannetje; Wijfje |
| Huidig | 4A |
| Voltage | 250V |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | 7/8 assemblage |
| Toepassing | Audio & Video |
| Nominale spanning | 300V |
| IP Graad | ip67 |