| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
|---|---|
| Norm | CAT5e/CAT6a |
| Connector vergrendelingssysteem | Schroef/Solder/PCB/Wire |
| Geslacht | Man vrouw |
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |
| Code | EEN CODE VAN B D |
|---|---|
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Materiaal van schakelaar | CuZn, TPU of pvc |
| Kabelawg | 26AWG-22AWG |
| Geschatte stroom | 1A/2A/4A |
| Codage | B D DIE X CODEREN |
|---|---|
| Kern | kern 3 4 5 6 8 12 17 |
| Kabelmaterialen | Poort5e/gate 6e/Custom verzoek |
| Geschatte Stroom | 2A; 4A |
| Nominale spanning | 30V; 250V |
| spelden | 4pin, 8pin |
|---|---|
| Code | A / B Code |
| Richtlijn | Rechtstreeks/Rechte hoek |
| Geschatte Stroom | 4A voor 4/5pin, 2A voor 8pin, 1.5A voor 12pin |
| Norm | RG121100 |
| kern | 3core, 4core, 5core, 8core, 12core, 17core |
|---|---|
| Code | GECODEERDE B D X |
| Geschatte stroom | 4A |
| Nominale spanning | 250V |
| Graad van bescherming | IP68; IP67 |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroefsluiten (12pin is soldeerseltype) |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Number Of Contacts | 2-5 |
|---|---|
| Product Name | Rigoal Wholesale custom IP68 M16 2 3 4 5 6 8 9 10 pin solar industrial LED lamp outdoor waterproof connector |
| Current | 2A-5A |
| Matreial | Plastic |
| Insulation Resistance | ≥1000MΩ |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| IP Classificatie | IP67/IP68 |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Type | Draad/Soldeersel/PCB |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Temperatuurbereik | -25°C ~ +85°C |
|---|---|
| Nominale spanning | DC60V AC50V |
| Contactmateriaal | Messing, Geplateerd Goud |
| Het koppelen cyclus | >100 keer |
| Nominale stroom | 0.5A |
| Waterdichte kwaliteit | IP67/IP68 |
|---|---|
| Norm | CAT5e/CAT6a |
| Verbindingswijze | Schroef/Solder/PCB/Wire |
| Materiaal connector | CuZn PA66 |
| Geslacht | Man vrouw |