| Material Of Connector | CuZn,TPU |
|---|---|
| Coupling nut | Brass with nickel plated screw |
| Temperature Range | -25℃~85 ℃ |
| Certificate | ISO9001/CE/ROHS |
| Degree Of Protection | IP67/IP68 |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Type connector | DIN, M -serie |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Contactpennen | 3 4 5 6 8 12 17 pin |
| Contactmanier | Schroef |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M5 M8 M12 M16 |
| Toepassing | Luchtvaart/Sensor/Elektromateriaal/Industriële etc…, Sensor of |
| Productnaam | M12 gevormde kabel |
| Contactmanier | schroef |
| Speld | speld 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Code | EEN CODE VAN B D |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef (12pin is soldeerseltype) |
| speld | speld 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Code | EEN CODE VAN B D X |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef/solder/PCB/wire |
| Gender | Female Male |
|---|---|
| Product Name | Rigoal Wholesale Customized IP68 M16 2 3 4 5 6 8 9 10 Pin Solar Industrial LEDWaterproof Connector |
| Color | Black Coating |
| Type | TXL |
| Waterproof Rating | IP67/IP68 |
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| geslacht | Mannetje en Wijfje |
| Type | het paneel zet/Assemblage/kabel op |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Kabelmaterialen | Poort5e/gate 6e/Custom verzoek |
|---|---|
| Speld | speld 4 8 |
| Code | EEN CODE VAN B D X |
| Geschatte Stroom | 2A voor A X code 8 speld, 4A voor code 4 van D speld |
| Nominale spanning | 30V voor A X code 8 speld, 250V voor code 4 van D speld |