| Shell Material | Metaal/Plastiek |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V voor 3/4 speld, 60V voor 5/6pin, 30V voor 8/12/17pin |
| Schakelaartype | AAN M12/D-SUB/RJ45 ETHERNET/USB/MINIdin/M8/GX12 |
| Toepassing | Miniatuursensoren/Industriële Camera/Elektrofiets |
| Code | A / B/van C/van D/van K/van L/van X/van S/t-Code |
| Code | Een Code |
|---|---|
| Speld | speld 5 8 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Materiaal van schakelaar | PUR, TPU OF PVC |
| Contacten | 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | M12 aan de schakelaar van de solenoïdeklep |
| Beëindiging | Schroef |
| Mate van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | CuSn (brons) |
| Contacten | 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | M12 Vormend aan solenoïde klepb schakelaar |
| Beëindiging | Schroef |
| Mate van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | CuSn (brons) |
| Geslacht | Vrouwelijk |
|---|---|
| Code | A/B/D codering |
| Nominale spanning | 30V voor 5/6/8 pin, 60V voor 3/4 pin |
| Nominale stroom | 3/4 pin: 4a, 5pin: 3a, 6pin: 2a, 8pin: 1.5a |
| Oriëntatie | Rechtstreeks/Rechte hoek |
| Polen | 3pins en 2+PE 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep C |
| Beëindiging | Ingepast |
| IP niveau | IP65 |
| Geslacht | Mannetje |
| Schakelaargeslacht | vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeer |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Contacten | 5pins en 3+PE 2+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep B |
| Beëindiging | Schroef |
| Mate van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | CuSn (brons) |
| Contacten | 8pins en 2+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep B |
| Beëindiging | Schroef |
| Graad van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | koper |
| Schakelaar | 7/8“ schakelaar |
|---|---|
| Draadmaat (AWG) | 16 |
| Type | Assemblage |
| IP Classificatie | IP67 |
| Contacten | 3+PE |