| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeerselsluiten |
|---|---|
| Speld | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Graad van Bescherming | IP68/IP67 |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Type | enige stop; dubbele stoppen |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
|---|---|
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Kern | 3 / kern 4/5/8/12/17 |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Type | DIN |
|---|---|
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pin |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated Current | 4A |
| Contacten | 8pins |
|---|---|
| Type | het vierkante paneel zet schakelaar op |
| Geslacht | Wijfje |
| Nominale spanning | 60 V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Gecodeerd | OMDAT C D X GECODEERD T S L M T Y |
|---|---|
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Graad van Bescherming | IP68/IP67 |
| Vorm | 90 graad/180 graad |
| Geslacht | Vrouwelijk, mannelijk |
|---|---|
| Contactmateriaal | Goudplatering |
| Nominale spanning | 30V voor 5/6/8 pin, 60V voor 3/4 pin |
| Nominale stroom | 1.5A/2A/3A/4A |
| Temperatuurbereik | -25°C ~ +85°C |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Modelnummer | M16 |
| Toepassing | Automobiel, Sensor of Automatisering |
| Productnaam | M16 de kabel van de assemblageschakelaar |
| Merknaam | Rigoal Connector |
| Pool | pool 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Code | EEN CODE VAN B D |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
|---|---|
| Kernen | 3 4 5 8 12 17 kernen |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| Geschatte stroom | 1A voor 12-polig/2A voor 8-polig/4A voor 3 4 5 17-polig |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12-polig/60V voor 5-polig/250V voor 3 4 17-polig |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Type | waterdichte schakelaar, waterdichte schakelaar |
| Toepassing | automatisering |
| Reeks | M12 |
| Codage | A, B, C, D, X |