| aantal contacten | 8 spelden |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef |
| Geslacht | Mannetje |
| Nominale spanning | 60V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | speld 8 |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Modelnummer | M12 zet het paneel op |
| Het werken Temperatur | -40℃~85 ℃ |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Telling | 3 4 5 6 8 |
| Koppelingsmateriaal | Messing met vernikkeld |
| Afscherming | niet beschikbaar |
| Contactmethode | Schroef |
| Type | DIN |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Waterdicht tarief | IP67 |
| Materiaal | PA66+GF |
| Speld | 2p, 3p, 4p, 5p, 6p, 7p, 8p, 12p, 14p |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
|---|---|
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Geschatte stroom | 4A |
| Nominale spanning | 250V |
| vorm | 90 graden/rechtstreeks |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Type | DIN, M -serie |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Contacten | M8 3 4 5 6 8 PIN -connector |
| Contactmanier | Schroef |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Type | DIN |
| Pinnen | 3 4 5 6 8 pin |
| Nominale spanning | 250V |
| Nominale stroom | 4A |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
|---|---|
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| vorm | 90 graden/rechtstreeks |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| Invoegmateriaal | pa66+gf20% |
|---|---|
| Type | M Series |
| IP graad | IP67/IP68 |
| Contactmanier | Schroef. |
| Contactpersonen | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 Pin connector |
| Contacten van aantal | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 19 24Pins |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Draadmaat | max. 0,75 mm2 (max. AWG 20) |
| Nominale spanning | 60 V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |