| Contacten van aantal | 8pins |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Draadmaat | max. 0,75 mm2 (max. AWG 20) |
| Nominale spanning (V) | 60 V (32V) |
| Geschatte Stroom | 5A |
| Polen | 8pins |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Geschatte Stroom | 5A |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en Wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Kabelafzet | 610mm |
| speld | speld 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Code | EEN CODE VAN B D X |
| Geschatte stroom | 2A voor A X code 8 speld, 4A voor code 4 van D speld |
| Nominale spanning | 30V voor A X code 8 speld, 250V voor code 4 van D speld |
| Type | De assemblage/het Comité zet/Gevormd op |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Modelnummer | M16 |
| Toepassing | Automobiel, Sensor of Automatisering |
| Productnaam | M16 de kabel van de assemblageschakelaar |
| Merknaam | Rigoal Connector |
| Type | M16 LEIDENE waterdichte schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Polen | 2P |
| Het koppelen stijl | Snel verbind |
| Bescherm niveau | IP67 |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| speld | speld 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Code | EEN CODE VAN B D |
| Type | M5/M8/M9/M12/M16 |
| Geschatte stroom | 1.5A voor 12 17 pin/2A voor 4 5 8 pin/4A voor speld 3 4 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 17 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 |
| Positie | 3 / positie 4/5/8/12/17 |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| geslacht | Mannetje en Wijfje |
| Type | het paneel zet/Assemblage/kabel op |
| Geschatte stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |