| Schakelaarontwerp | m8 mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Ondergrenstemperatuur | -40 °C |
| Geslacht | Mannetje |
|---|---|
| Productnaam | 7/8“ schakelaar |
| IP niveau | IP67 |
| Polen | 5P |
| Sluitensysteem | schroef 7/8“ - 16UNF |
| IP graad | IP67 |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| Grootte | M12 B-codage |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Modelnumbe | m12 t-type |
| Contacten | 3pins, 4pins, 5pins, 8 spelden, 12pins zijn beschikbaar |
|---|---|
| Functie | Maak waterdicht |
| Certificaat | IP67 |
| Draadisolatie | Pvc |
| Geslacht | mannetje |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk, man |
|---|---|
| Type | m8 schakelaar |
| Contacten | 3 4 5 6 8 pinnen |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Afscherming | niet beschikbaar |
| Koppeling | ingepaste koppeling |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Shell Material | Zinklegering met nikelplate |
| Het koppelen cyclus | 500times |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+%30GF |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Kabelafzet | 610mm |
| Spelden | 8pins en 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarnaam | m12 en solenoïdeklep C |
| Beëindiging | Ingepast |
| IP Classificatie | IP65 |
| Geslacht | Mannetje |
| Codering | B D DIE X CODEREN |
|---|---|
| Pin | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Mate van bescherming | IP67/IP68 |
| Contactbeplating | Au (gouden plateren) |
| Materiaal connector | Pvc of PUR |
| Pin | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| gecodeerd | A B D X gecodeerd |
| Geslacht | Man vrouw |
| Mate van bescherming | IP67/IP68 |
| Kabel AWG | 26AWG-22AWG |