| Geslacht | Vrouwelijk |
|---|---|
| Code | A/B/D codering |
| Nominale spanning | 30V voor 5/6/8 pin, 60V voor 3/4 pin |
| Nominale stroom | 3/4 pin: 4a, 5pin: 3a, 6pin: 2a, 8pin: 1.5a |
| Oriëntatie | Rechtstreeks/Rechte hoek |
| Graad van Bescherming | IP68/IP67 |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Contactweerstand | ≤10mΩ |
| Speld | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Pin | Speld 3 4 5 6 8 |
|---|---|
| Codering | A B D-codering |
| Type | Gevormd |
| Nominale stroom | 1.5A;2A;3A;4A |
| Nominale spanning | 30V 60V |
| Cable Od | Max.5.5mm/7.5mm/10.0mm |
|---|---|
| Wire Specification | 24-14AWG |
| Poles | 8pins |
| Plating | Tin Plating |
| Certifications | CE, RoHS |
| Geslacht | Mannetje of Wijfje |
|---|---|
| Contact | 3 4 5 8 12 17 contacten |
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Soort | Rechtstreeks; Hoek |
| Type | vrij eind; dubbele stoppen |
| Posities | 3 4 5 8 12 17 posities |
|---|---|
| Code | OMDAT DE CODE VAN C D S T X |
| Geslacht | Mannetje; Wijfje |
| Huidig | 4A |
| Voltage | 250V |
| Product Name | Rigoal Wholesale custom IP68 M16 2 3 4 5 6 8 9 10 pin solar industrial LED lamp outdoor waterproof connector |
|---|---|
| Poles | 8pins |
| Plating | Tin Plating |
| Package | Carton |
| Operating Temperature | -40°C To 105°C |
| Geschatte stroom | 4A |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V |
| speld | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Code | B D Xcoded |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| spelden | 3pin 4pin 5pin |
|---|---|
| Speld | BRASS/GOLD |
| IP Graad | IP67/68 |
| Type | Gevormd |
| Geschatte Stroom | 13A |
| Codage | B D DIE X CODEREN |
|---|---|
| Kern | kern 3 4 5 6 8 12 17 |
| Kabelmaterialen | Poort5e/gate 6e/Custom verzoek |
| Geschatte Stroom | 2A; 4A |
| Nominale spanning | 30V; 250V |