| Minimum/Maximu | Werkende Temperatuur: -25°C +85°C |
|---|---|
| IP Classificatie | 60V |
| Beëindigingsmethode | PCB |
| Huidige Classificatie | 3A |
| Verpakking Details | m8 4pin vrouwelijke ip67 paneel waterdicht maken zetten soldeerselschakelaar 1.Our die verpakken op: |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Type | waterdichte schakelaar, waterdichte schakelaar |
| Toepassing | automatisering |
| Reeks | M12 |
| Codage | A, B, C, D, X |
| Geslacht | Mannetje of Wijfje |
|---|---|
| Contact | 3 4 5 8 12 17 contacten |
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Soort | Rechtstreeks; Hoek |
| Type | vrij eind; dubbele stoppen |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Afzet | Geschikte OD 48mm kabel |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroefsluiten (12pin is soldeerseltype) |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Waterdichte kwaliteit | IP67/IP68 |
|---|---|
| Norm | CAT5e/CAT6a |
| Verbindingswijze | Schroef/Solder/PCB/Wire |
| Materiaal connector | CuZn PA66 |
| Geslacht | Man vrouw |
| Type | Sensorschakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk Wijfje |
| Toepassing | Automobiel |
| spelden | 4p |
| Verbindingstype | M12 paneelschakelaar |
| Plaats van herkomst | Shen zhen, China |
|---|---|
| Modelnummer | M16 |
| Type | M16 vrouwelijke schakelaar |
| Toepassing | Automobiel |
| Geslacht | Mannetje |
| Modelnummer | M12 |
|---|---|
| Type | SCART, Cirkelschakelaars, Machtsschakelaar |
| Toepassing | Macht |
| spelden | 16p, 4p, 5P, 12p, 7P, 10P, 9P, 3P, 8P, 6P |
| IP Graad | IP67/IP68 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | Rigoal |
| Geslacht | Male&Female |
| Application | Network / Audio & Video / Automotive |
| Type | ADAPTER |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Toepassing | Automobiel en Sensor |
| Spelden | 4P |
| Verbindingstype | M12 aan RJ45-schakelaar |