| IP graad | IP67/IP68 |
|---|---|
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Contactmanier | Snel slot/Schroefslot |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef/solder/PCB/wire |
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |
| Pin | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codering | B D DIE X CODEREN |
| Contactbeplating | Au (gouden plateren) |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroefsluiten |
| Mechanische bediening | >500 paringscycli |
| Naam van het product | 8 pin waterdichte gevormde stekker met kabel M12 aansluiting |
|---|---|
| Modelnummer | M12 waterdicht aansluiting met 8 pinnen |
| Merknaam | Rigoal connector(RG) |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Productnaam | M12 gevormde kabel |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Contacten | 3 4 5 6 8 12pins |
| Contactmanier | schroef |
| Temperatuurwaaier | -40°C +80°C |
|---|---|
| IP Graad | IP67 |
| Spelden | 4p, 5P, 3P, 8P, 6P |
| Kernmateriaal | PA66 |
| Codetype | A/B/C/D |
| Type | DIN43650A basis |
|---|---|
| Het aan de grond zetten | Het standaard aan de grond zetten |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Norm | DIN EN175301-830-A |
| Huisvestingsmateriaal | PA+GF |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje en Wijfje |
| Tussenvoegselmateriaal | PPS, maximum temperatuur 260℃ |
| Het koppelen Cyclus | 500 |
| Certificaat | CE ROHS ISO9001 |
| Productnaam | Productnaam |
|---|---|
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Beveiliging | V.N.-alaibable |
| Contacten | 3,4,5,8,12pins zijn beschikbaar |
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| Shell Material | Metaal/Plastiek |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V voor 3/4 speld, 60V voor 5/6pin, 30V voor 8/12/17pin |
| Schakelaartype | AAN M12/D-SUB/RJ45 ETHERNET/USB/MINIdin/M8/GX12 |
| Toepassing 1 | Miniatuursensoren/Industriële Camera/Elektrofiets |
| Code | A / B/van C/van D/van K/van L/van X/van S/t-Code |
| speld | speld 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Code | EEN CODE VAN B D |
| Type | M5/M8/M9/M12/M16 |
| Geschatte stroom | 1.5A voor 12 17 pin/2A voor 4 5 8 pin/4A voor speld 3 4 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 17 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 |