| Productnaam | M12 aan de Waarde van de Bsolenoïde |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef/soleder/golfplaat |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met Geplateerd Goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Productnaam | m12 splitser |
|---|---|
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Beveiliging | V.N.-alaibable |
| Contacten | 3,4,5,8,12,17pins zijn beschikbaar |
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| Productnaam | M128pin vormende kabel |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| koppelmoer / schroef | Messing met vernikkeld |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contacten | 3 4 5 6 8 12pins |
| Toepassing | Macht |
|---|---|
| Shell-materiaal | PC, Nylon66, brandweerstand: V-0 |
| Pin Material | Messing met gouden plateren |
| Temperatuurwaaier | -40℃~+85℃ |
| Geslacht | Mannetje en Wijfje |
| Toepassing | Macht |
|---|---|
| Shell-materiaal | PC, Nylon66, brandweerstand: V-0 |
| Speldmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Temperatuurwaaier | -40℃~+85℃ |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Productnaam | M12 gevormde kabel |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contacten | 3 4 5 6 8 12pins |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | rj45 schakelaar |
| Toepassing | Automobiel, Automobiel, Sensor, Automotion |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Stel temperatuur in werking | -20℃~+80℃ |
| Schakelaartype | het wijfje van m12 4pin |
|---|---|
| Gebruik | Automatisering |
| Kleur | Blauw |
| Nominale spanning | 60V |
| Garantie | 12 maanden |
| Speld | 3 / Speld 4/5/6/8 |
|---|---|
| Nominale spanning | 60V voor 3/4/5/6 speld, 30V voor speld 8 |
| Isolatieweerstand | ≥100 MΩ |
| Richting | Hoekig rechtstreeks/ |
| Certificaat | Ce RoHS ISO9001 |
| Speld | 3 / Speld 4/5/6/8 |
|---|---|
| Nominale spanning | 60V voor 3/4/5/6 speld, 30V voor speld 8 |
| Isolatieweerstand | ≥100 MΩ |
| Richting | Hoekig rechtstreeks/ |
| Codage | A/B/D/K/L/M/S/T/X |