| Type | De assemblage/het Comité zet/Gevormd op |
|---|---|
| Werkende Temperatuur | -30°C~105°C |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef/solder/PCB/wire |
| mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Pin | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| gecodeerd | A B D X gecodeerd |
| Geslacht | Man vrouw |
| Mate van bescherming | IP67/IP68 |
| Kabel AWG | 26AWG-22AWG |
| Temperatuurwaaier | 40℃-105℃ |
|---|---|
| Garantie | 12 maand |
| Certificaat | UL, CE, TUV, ROHS, CCC, CQC |
| Materiaal | PA66 nylon UL94V-0 |
| classificatie | 110V / 5A |
| spelden | 3 4 5 6 8 12 17pn |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Temperatuurwaaier | -40°C ~ + 125°C |
| aantal contacten | 3 / 4/5/8/12/17 |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Productnaam | M125pin vormende kabel |
|---|---|
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contacten | 3,4,5,8,12pins zijn beschikbaar |
| Geslacht | Wijfje |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Productnaam | M128pin vormende kabel |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Norm | Iec61076-2-1013 |
| Contacten | 3 4 5 6 8 12pins |
| speld | speld 9 15 |
|---|---|
| Code | D-SUB9 D-SUB15 HD-SUB9 HD-SUB15 |
| Type | het paneel zet/gevormd type/assemblagetype op |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | soldeersel/schroef |
| Type | Cirkelschakelaar |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel |
| Geslacht | Mannetje |
| spelden | 3 4 5 6 8pin |
| Codage | A/B/DCode |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
|---|---|
| Pool | 3 4 5 8 12 17 polen |
| Type | het paneel zet/Assemblage/gevormde kabel op |
| Vorm | Rechtstreeks/Hoek |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
|---|---|
| Positie | positie 3 4 5 8 12 17 |
| Type | het paneel zet/Assemblage/gevormde kabel op |
| Vorm | Rechtstreeks/Elleboog |
| Geschatte Stroom | 1A/2A/4A |