| Contacten | 6poles |
|---|---|
| Beëindiging | Lassen |
| Type | het vierkante paneel zet op |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Kabeltemperatuur | -40℃~+125℃ |
| Productnaam | M12 of de Schakelaar van de Solenoïdewaarde C |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef/soleder/golfplaat |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Product Name | M8 Sensor Connector Cable Installation Plastic Metal connector Male/Female Waterproof M8 cable connector 3 4 5 6 8-pin |
|---|---|
| Product Category | M8 Waterproof Connector |
| Protection Level | IP67/IP68 Waterproof |
| Rated Voltage | 30V For 5/6/8 Pin,60V For 3/4 Pin |
| Connector Type | Male Female Plug |
| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |
| Koppeling | ingepaste koppeling |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Het koppelen cyclus | 500times |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+%30GF |
| Teperaturewaaier | -25℃-+85℃ |
| Spelden | 4P |
|---|---|
| Temperatuurwaaier | -25℃~+90℃ |
| Het koppelen Enduranc | > cyclus 500 |
| Schakelaartussenvoegsel | PA+GF |
| Koppelingsnoot/schroef | Vernikkeld messing, CNC |
| Modelnummer | M12 y-type schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel |
| Speld | 4 5 6pin |
| Omgevingstemperatuur | -20℃ ~ +80℃ |
| Isolatieweerstand | ≥100MΩ |
| toepassing | Automobiel |
|---|---|
| Spelden | 4p, 5P, 7P, 3P, 8P, 2P, 6P |
| Contactmateriaal | Geplateerd messingsgoud |
| Beëindiging | Soldeersel |
| IP Classificatie | IP67 |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Kabelafzet | 6-10 mm |