| gecodeerd | A B D X gecodeerd |
|---|---|
| pinnen | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Nominale stroom | 4A |
| Nominale spanning | 250V |
| Vorm geven aan | Hoek / Recht |
| Toepassing | Macht |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| spelden | 4p, 5P, 3P, 2P, 6p, 8p |
| Huidige Classificatie | 3A, 1.5A |
| IP classificatie | 60V |
| Toepassing | Automobiel |
|---|---|
| spelden | 4p, 5P, 7P, 3P, 8P, 2P, 6P |
| Contactmateriaal | Geplateerd messingsgoud |
| Beëindiging | Soldeersel |
| IP Classificatie | IP67 |
| Afgietsel | Polycarbonaat |
|---|---|
| Contactmateriaal | Fosfoorbrons |
| contactplateren | 50 microngoud |
| Werkende Temperatuur | – 40°C aan +70°C |
| Het koppelen Cycli | 1.000 Volgzame cycli |
| sleutelwoorden | Waterdichte Schakelaar |
|---|---|
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Werkende Temperatuur | -30°C~+105°C |
| Beschrijving | D-SUB hd-SUB 8pin/9pin/15pin |
| Productnaam | D-SUB HD-SUB |
| Mating Cycles | >500 Times |
|---|---|
| Connector Insert | TPU |
| Contacts | 9pins |
| Rated Voltage | 30V |
| IP Rating | IP67 |
| Speld | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 spelden |
|---|---|
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeerselsluiten |
| Contactresiatance | ≤5mΩ |
| Afzet | Geschikte OD 48mm kabel |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
|---|---|
| Connector vergrendelingssysteem | Schroef/Solder/PCB/Wire |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Materiaal connector | CuZn PA66 |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Naam van het product | M16 cirkelschakelaar |
|---|---|
| Voltageclassificatie | 500V |
| Aantal Contacten | 4 |
| IP-classificatie | IP67 |
| Normen voldaan | UL, CSA, EN |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Verbindingstype | Y adapter |
| Geslacht | Wijfje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 4A |