| Geschatte Temperatuur | -40°C ~ + 80°C |
|---|---|
| Draadmaat | 0.14mm2 (AWG 26) |
| Isolatieweerstand | ≥100 MΩ |
| Contactweerstand | ≤6mΩ |
| Contactenplateren | Au (Goud) |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | Rigoal connector(RG) |
| Modelnummer | M12 X code ethernet schakelaars |
| Type | Gevormde SCART, |
| Toepassing | Macht |
| Producten Naam | M12 gevormde schakelaar |
|---|---|
| Codering | D |
| Type | Gevormd |
| Bedrijfstemperatuur | -25℃~85 ℃ |
| Ip-graad | IP67/IP68 |
| Type | Vormende schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje aan Mannetje |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Contacten | 9pins en 4pins |
| Leiderstructuur | 32x0.1 mm |
| speld | speld 2 3 4 5 7 8 9 10 12 16 17 20 24 26 |
|---|---|
| Geschatte stroom | 3A, 5A, 10A, 13A, 15A, 25A, 30A, 50A |
| Nominale spanning | 125V, 180V, 200V, 250V, 500V |
| Type | het paneel zet/Assemblage/met kabel op |
| Testvoltage (AC.V) 1min | 1000,1200,1500 |
| Connector Type | Male Female Plug |
|---|---|
| Type | ADAPTER |
| Color | Black |
| Contact Material | CuZn,TPU |
| Certificate | ISO9001/CE/ROHS |
| Codage | X |
|---|---|
| Functie | Maak waterdicht |
| Certificaat | IP67 |
| Schakelaarsluiten | Moeilijke situatieschroef |
| Geslacht | Mannetje |
| Rated Voltage | 125V |
|---|---|
| Shielding | Un-alaibable |
| Gender | Male |
| Application | Sensor Or Automation |
| Certificate | CE/ISO9001/RoHS |
| Type | Gevormde kabel |
|---|---|
| Kabellengte | Gewoonlijk 20cm tot 30cm |
| Kabelmateriaal | Pvc of PUR |
| Kleur | Zwart; Kan douane zijn |
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |
| Pool | pool 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Code | EEN CODE VAN B D |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |