| Type | Gevormde kabel |
|---|---|
| kern | 8P8C |
| Geslacht | Mannetje aan Mannetje |
| Kabellengte | Gewoonlijk 20cm tot 30cm; Volgens klantenvereiste |
| Kabelmateriaal | PUR of pvc |
| Type | Gevormde kabel |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje aan Mannetje |
| kern | 8pin 8core |
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |
| Kabellengte | Gewoonlijk 20cm tot 30cm; Volgens klantenvereiste |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Type | waterdichte onnector |
| Toepassing | automatisering |
| reeks | M12 |
| Materiaal van contact | CuZn (Messing) |
| IP Rating | IP67 |
|---|---|
| Product Category | M23 Connector |
| Temperature | -25°C-85°C |
| Current Rating | 30A |
| Rated Voltage | 30V |
| Contacten | 12Pins |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Type | Assemblageschakelaar |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Kabeltemperatuur | -40℃~+125℃ |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | Rigoal |
| Modelnummer | GX20 |
| Type | De ADAPTER, assembleert |
| Toepassing | Automobiel |
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| geslacht | mannetje/wijfje |
| Type | het paneel zet/Assemblage/kabel op |
| Geschatte stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Positie | 3 / positie 4/5/8/12/17 |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel |
| Type | Adapter, DIN |
| Materiaal | PA66 |
| Productnaam | Mannelijke Vrouwelijke Waterdichte fietsschakelaar |
| speld | speld 2 3 4 5 7 8 9 10 12 16 17 20 24 26 |
|---|---|
| Geschatte stroom | 3A, 5A, 10A, 13A, 15A, 25A, 30A, 50A |
| Nominale spanning | 125V, 180V, 200V, 250V, 500V |
| Type | het paneel zet/Assemblage/met kabel op |
| Testvoltage (AC.V) 1min | 1000,1200,1500 |