| spelden | 16p, 4p, 12p, 7P, 9P, 6P, 17P |
|---|---|
| Type | Voor Signaal en macht |
| Geslacht | Mannetje |
| IP Classificatie | IP67, IP68 |
| Temperatuur | -25°C-85°C |
| Type | Vormende schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | D-submannetje aan m12-wijfje |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Contacten | 9pins en 4pins |
| Leider Structure | 32x0.1 mm |
| Het beperken van temperatu | ‚- 25℃ - +85℃ |
|---|---|
| Het verzegelen | NBR |
| spelden | 4p, 5P, 3P, 8P |
| Graad van bescherming | IP67 |
| Materiaal | gegoten aluminium |
| Productnaam | M12 Hoek12pin type draadschakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | schroef |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M5 M8 M12 M16 |
| Toepassing | Luchtvaart/Sensor/Elektromateriaal/Industriële etc…, Sensor of |
| Productnaam | M12 gevormde kabel |
| Contactmanier | schroef |
| Speld | speld 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Code | EEN CODE VAN B D |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef (12pin is soldeerseltype) |
| Geslacht | Wijfje of Mannetje |
|---|---|
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Graad van bescherming | IP68 of IP67 |
| Materiaal van schakelaar | CuZn, TPU of pvc |
| Kabelawg | 26AWG, 24AWG, 22AWG |
| Geschatte stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
|---|---|
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Geslacht | Mannetje of Wijfje |
| kern | kern 3 4 5 8 12 17 |
| Graad van bescherming | IP68 of IP67 |
| Huidig | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
|---|---|
| Voltage | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Werkende temperatuur | -25°C~85°C |
| Huidig | 4A |
|---|---|
| Voltage | 250V |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |