| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M16 assemblage |
| Toepassing | Automobiel |
| Spelden | 8pin |
| Geschatte stroom | 3 - 10 A |
| Spelden | 4p, 8P |
|---|---|
| Temperatuurwaaier | -25°C ~ + 85°C |
| Nominale spanning | 250V voor 3/4 speld, 60V voor 5pin, 30V voor 8/12/17pin |
| Goedkeuring | ROHS, CE |
| Geslacht | Wijfje |
| Toepassing | Automobiel, Industrieel |
|---|---|
| Materiaal | pvc of tpu |
| Schakelaartype | M12 aan klep |
| Spelden | 3 4 5 6 8 12pin |
| Temperatuurwaaier | -25°C ~ +80°C/-40°C ~ +125°C |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Materiaal van schakelaar | PUR, TPU OF PVC |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Beëindigingsmethode | Golfplaat |
|---|---|
| Contactmateriaal | Messing |
| Werktemperatuur | -20°C aan +85°C |
| Isolatiemateriaal | PBT |
| Reeks | M16 |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| Gecodeerd | GECODEERDE B D |
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Werkende temperatuur | -25°C~85°C |
| Materiaal van schakelaar | CuZn, TPU of pvc |
| Geschatte Temperatuur | -40°C ~ + 80°C |
|---|---|
| Draadmaat | 0.14mm2 (AWG 26) |
| Isolatieweerstand | ≥100 MΩ |
| Contactweerstand | ≤6mΩ |
| Contactenplateren | Au (Goud) |
| Certificaat | Ce, RoHS, Bereik |
|---|---|
| Huidig voltage | 250V |
| Huidige Classificatie | 4A |
| Materiaal | Pvc |
| spelden | 4P |
| Code | Een Code |
|---|---|
| Speld | speld 5 8 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Materiaal van schakelaar | PUR, TPU OF PVC |
| Code | EEN CODE VAN B D |
|---|---|
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |