| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | SP 11/13/17/21/29 Reeks |
| Toepassing | Andere |
| Merknaam | Rigoal |
| Type | Draad |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | Waterdichte usbreeks |
| Toepassing | Automobiel |
| Huisvestingsmateriaal | PA66 |
| KABELmateriaal | Pvc |
| Graad van Bescherming | IP68/IP67 |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Contactweerstand | ≤10mΩ |
| Speld | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Contact | 3 4 5 8 12 17 contacten |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Nominale spanning | 250V |
| Geschatte stroom | 4A |
| Kabellengte | volgens klantenvereiste |
| Pin | Speld 3 4 5 6 8 |
|---|---|
| Codering | A B D-codering |
| Type | Gevormd |
| Nominale stroom | 1.5A;2A;3A;4A |
| Nominale spanning | 30V 60V |
| Productnaam | M8 a-codagewijfje aan vrouwelijke waterdichte kabel |
|---|---|
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contacten | 3,4,5,6 spelden zijn beschikbaar |
| Geslacht | Wijfje |
| koppelmoer / schroef | Messing met vernikkeld |
| Productnaam | M5 3pin/4pin vormden waterdichte schakelaarkabel |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Contacten | 3 4 spelden |
| Contactmanier | schroef |
| Productnaam | Het wijfje van M8bacoding aan vrouwelijke waterdichte kabel |
|---|---|
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contacten | 3,4,5,6 spelden zijn beschikbaar |
| Geslacht | wijfje |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | Rigoal connector(RG) |
| Modelnummer | M16 reeks |
| Type | ADAPTER, M16 |
| Toepassing | Automobiel |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
|---|---|
| Norm | CAT5e/CAT6a |
| Connector vergrendelingssysteem | Schroef/Solder/PCB/Wire |
| Geslacht | Man vrouw |
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |