| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | Rigoal connector(RG) |
| Modelnummer | M16 reeks |
| Type | ADAPTER, M16 |
| Toepassing | Automobiel |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
|---|---|
| Norm | CAT5e/CAT6a |
| Connector vergrendelingssysteem | Schroef/Solder/PCB/Wire |
| Geslacht | Man vrouw |
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |
| Isolatieweerstand | ≥100MΩ |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur | 25℃~+90℃/-20 - 40℃~+80℃ |
| Contactweerstand | ≤5mΩ |
| Schakelaartussenvoegsel | TPU/PA |
| Beveiliging | Niet beschikbaar |
| Nominale spanning | 60V |
|---|---|
| Contactdrager | Zwart TPU+GF, |
| Schroefnoot | Messing, vernikkeld CNC, |
| Beschermingsgraad | IP67 |
| Over--vormt | TPU |
| spelden | 4p, 5P, 12p, 3P, 8P, 2P, 6P |
|---|---|
| Geschatte Stroom | 4A |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+30%GF |
| Waterdichte graad | IP67 |
| Certificering | CE ROHs |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Type | waterdichte schakelaar, waterdichte schakelaar |
| Toepassing | automatisering |
| reeks | M12 |
| Materiaal van contact | CuZn (Messing) |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China, China |
|---|---|
| Modelnummer | M12 4PIN |
| Toepassing | ruimte, automatisering |
| reeks | M12 |
| Materiaal van contact | CuZn (Messing) |
| Speld | Speld 3 4 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Geschatte Stroom | 1.5A voor 12 17 pin/2A voor 4 5 8 pin/4A voor speld 3 4 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 17 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Kern | kern 3 4 |
|---|---|
| Gecodeerd | GECODEERDE B D |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Afzet | Geschikte OD 48mm kabel |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Codage | B D DIE X CODEREN |
|---|---|
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |