| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | Rigoal |
| Modelnummer | USB3.0 |
| Type | USB |
| Toepassing | Audio & Video/Gegevens/Automobiel |
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| Koppel | EEN CODE VAN B D X |
| Type | Slot achter/voor |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Geslacht | Vrouwelijk/mannelijk |
| Aantal kernen | 3/4/5/8/12/17 PIN |
| Montagetype | Soldering/PCB -beëindiging |
| Vergrendelingsweg | Voor/achter bevestigd |
| Plaats van herkomst | CHIAN |
|---|---|
| Modelnummer | M16 |
| Type | Adapter |
| Verpakking Details | m8 4pin vrouwelijke ip67 paneel waterdicht maken zetten soldeerselschakelaar 1.Our die verpakken op: |
| Levertijd | 14 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | RG2112 sensor eind elektroschakelaar |
| Toepassing | Automobiel |
| Werkende Temperatuur | -25℃~85 ℃ |
| Contactmateriaal | Messingsverkoperen |
| Toepassing | Macht, leiden, Elektromateriaal |
|---|---|
| Assembleer Stijl | Opgezet voorpaneel |
| Max. kabel OD | 10mm |
| Het werk Temperatuur | -45 ℃~+105℃ |
| Type | RJ45 |
| schakelaartype | M5 zet het paneel conenctor op |
|---|---|
| Contacten | 3P |
| Geslacht | Wijfje |
| Oosters | Rechtstreeks |
| Geschatte stroom | 1A |
| Schakelaartype | M5 zet het paneel conenctor op |
|---|---|
| Polen | 3p 4p |
| Oosters | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Nominale spanning | 60V |
| Nominale spanning | 250V-600V |
|---|---|
| Nr. Van contac | 4pin- 19pin |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+GF30% |
| Kleur | Zilver |
| contacteer het lichaam | keur hoogwaardig koper goed |
| Contacten | 12Pins |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Type | paneelschakelaar |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Kabeltemperatuur | -40℃~+125℃ |