| Aantal Contacten | 8Pins |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef |
| Geslacht | Mannetje |
| Geschatte Stroom | 1A 3A 5A 6A 7A |
| Geschat impulsvoltage | 500V |
| spelden | 3pin 4pin 5pin |
|---|---|
| Speld | Messing/Goud |
| ip graad | IP67/68 |
| Type | Gevormd |
| Geschatte Stroom | 13A |
| Spelden | 3pin 4pin 5pin |
|---|---|
| Speld | Messing/Goud |
| IP graad | ip67/68 |
| Type | Gevormd |
| Geschatte stroom | 13A |
| Modelnummer | M8 zet het Comité van assemblagepcb Schakelaar op |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, Sensor of Automatisering |
| Productnaam | M8 A die speld 3 4 5 6 8 coderen mannelijke assemblageschakelaar |
| Contacten | 3,4pins zijn beschikbaar |
| Beveiliging | V.N.-alaibable |
| Toepassing | Industrie automatisering en procesbeheersing |
|---|---|
| Productnaam | M8 zet het paneel schakelaar op mannelijke PCB a-Conding van 4pin achterm opzetten |
| Beëindiging | Het solderen |
| Nominale spanning | 60V |
| Koppelingsnoot/schroef | Vernikkeld messing, CNC |
| Temperatuurwaaier | 20℃~+80℃ |
|---|---|
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Contactmateriaal | Het Gouden Platerencontact van het kopercontact |
| Geschatte stroom | 4A/2A/1.5A |
| Kabeldiameter | ≤4mm~≤8.0mm |
| IP classificatie | IP67 |
|---|---|
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Het koppelen Duurzaamheid | ≥500 |
| Geslacht | Mannetje |
|---|---|
| Product | 7/8“ schakelaar |
| Graad van bescherming | IP67 |
| Polen | 5pins |
| Geschatte Stroom | 9A |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Type | waterdichte schakelaar, waterdichte schakelaar |
| Toepassing | automatisering |
| Reeks | M12 |
| Codage | A, B, C, D, X |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Type | waterdichte schakelaar, waterdichte schakelaar |
| Toepassing | automatisering |
| Reeks | M12 |
| Codage | A, B, C, D, X |