| Schakelaarontwerp | m8 mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Ondergrenstemperatuur | -40 °C |
| Toepassing | Industrie automatisering en procesbeheersing |
|---|---|
| Productnaam | M8 zet het paneel schakelaar op |
| Beëindiging | Het solderen |
| Nominale spanning | 60V |
| Koppelingsnoot/schroef | Vernikkeld messing, CNC |
| Schakelaarontwerp | m8 vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Schakelaarontwerp | m8 mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Contacten | 4pins |
| Geslacht | Wijfje |
|---|---|
| Speld | 3 / Speld 4/5/6/8 |
| Codage | A/B/D code |
| Isolatieweerstand | ≥100 MΩ |
| Contactweerstand | <10 M=""> |
| Schakelaarontwerp | vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3.5 - 5,0 mm |
| Schakelaarontwerp | mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeer |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Schakelaarontwerp | m8 vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat | 24 |
| Contacten | 6P |
| Bovengrenstemperatuur | 85 °C |
| aantal contacten | 8pins |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef |
| Geslacht | Mannetje |
| Geschatte Stroom | 1A 3A 5A 6A 7A |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Productnaam | M12-aansluiting |
|---|---|
| Type | Het Comité zet op |
| Contacten | 5Poles |
| Geslacht | Mannetje |
| Het koppelen cyclus | >500times |