| Verpakking Details | 1.Our verpakkend: elke PCs in één PE zak, dan gezet in een klein karton. 2. volgens klantenverzoek. |
|---|---|
| Levertijd | 7~14 |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 100000 |
| Plaats van herkomst | Shen zhen, China |
| Merknaam | Rigoal connector(RG) |
|---|---|
| Type | USB-schakelaar |
| Geslacht | mannetje aan wijfje, Mannetje/Wijfje |
| Facultatief Type | USB 2.0/USB 3,0 |
| Huidige classificatie (A) | 1.5A |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China, China |
|---|---|
| Modelnummer | M12 |
| Toepassing | Industriële automatisering, automatisering |
| reeks | M12 |
| Materiaal van contact | CuZn (Messing) |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Type | Soldeersel/PCB/Draad |
| Code | EEN CODE VAN B D X |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Toepassing | Macht, leiden, Elektromateriaal |
|---|---|
| Max. kabel OD | 10mm |
| Het werk Temperatuur | -45 ℃~+105℃ |
| Geslacht | Mannetje aan Wijfje, Mannetje aan Wijfje |
| Beveiligingsniveau | IP67 |
| Contacten | 6pins |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Type | paneelschakelaar |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Kabeltemperatuur | -40℃~+125℃ |
| Kabelspecificatie | 0.15m㎡~0.2m㎡/26-24 AWG |
|---|---|
| Diameterwaaier | Φ5.5mm~Φ7mm |
| Contactdiameter en aantal | 4 of 9 |
| Geschat Huidig (a) | 1.5A |
| Brandbaarheidsclassificatie | UL94-V0 |
| Contacten | 3 4 5 8 12 17 contacten |
|---|---|
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Soort | Schroef; Soldeersel; PCB; Met draad |
| Geslacht | mannetje en wijfje |
| Type | Voorslot; Achterslot |
| aantal contacten | 2.3.4.5 .6.7.8.12.14.19.24pins |
|---|---|
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Kabelafzet | 4-6 mm (PG 7)/6-8 mm (PG 9) |
| Mechanische verrichting | > 500 het koppelen cycli |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
|---|---|
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel/PCB/Draad |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |