| Werkende Temperatuur | -40°C-125°C |
|---|---|
| Graad van Bescherming | IP67 |
| Beëindiging | Soldeerselbeëindiging |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Contactweerstand | ≤3mΩ |
| Type | DIN |
|---|---|
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pin |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated Current | 4A |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | Rigoal connector(RG) |
| Modelnummer | M8 zet het paneel schakelaar op |
| Type | ADAPTER, Soldeersel |
| Toepassing | Macht |
| Schakelaarontwerp | vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Schakelaarontwerp | M12 vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | PCB |
| Bovengrenstemperatuur | 85 °C |
| Ondergrenstemperatuur | -40 °C |
| Nominale spanning | 60V |
| Schakelaarontwerp | vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | AWG 24 of 26 |
| Kabeljasje | Pvc of PUR |
| Schakelaarontwerp | PCB-Schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| OD kabel | 0,25 mm ² |
| Draadmaat | AWG 24 of 26 |
| Kabeljasje | Pvc of PUR |
| Productnaam | M12 schakelaar |
|---|---|
| Type | het voorpaneel zet op |
| Polen | 8P |
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Het koppelen Cyclus | >500times |
| Codage | A / B/van C/van D/van K/van L/van X/van S/t-Code |
|---|---|
| Temperatuurwaaier | -25°C ~ + 85°C |
| Nominale spanning | DC60V AC50V |
| Contactmateriaal | Messing, geplateerd goud |
| Het koppelen Cyclus | >100 keer |
| Type | Landen |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
| Pinnen | 3 4 5 8 12 17 pin |
| Nominale spanning | 250V |
| Nominale stroom | 4a |