| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | speld 3 |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Modelnummer | M12 zet het paneel op |
| Schakelaartype | Schroef |
| Beveiligingsniveau | IP67 |
|---|---|
| Het koppelen stijl | Draad |
| Passende Kabel | Kat 5, Kat 5e, 24awg |
| Garantie | 12 maanden |
| Geslacht | Wijfje aan Wijfje, Wijfje aan Wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel/PCB/Draad |
|---|---|
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Geslacht | Wijfje |
|---|---|
| Product | 7/8“ schakelaar |
| Type | het paneel zet schakelaar op |
| Graad van bescherming | IP67 |
| Contactaantallen | 5pins |
| Codering | A B D X-codering |
|---|---|
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
| Type | Soldeer/Pcb/Met draad |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Geslacht | Vrouwelijk / mannelijk |
|---|---|
| Type connector | Paneelbevestiging |
| Aantal pinnen | 3/4/5/8/12/17 PIN |
| Montagetype | Afsluiting van het solderen |
| Vergrendelingsmechanisme | Voor/achter bevestigd |
| Contactdrager | PA66+GF |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur | -40°C~+105°C |
| Ip classificatie | IP67, IP68 |
| Beëindiging | PCB-Onderdompeling het Solderen |
| Geslacht | Mannetje |
| Toepassing | Openlucht LEIDENE Vertoning/Verlichting, Openlucht |
|---|---|
| spelden | 4p, 5P, 1P, 7P, 3P, 8P, 2P, 6P |
| Voordeel | lange duur en hoge betrouwbaarheid |
| Garantie | 12 maand |
| Schakelaartype | schroef/draad de slotstop, paneel zet op, soldeert |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| Codering | A B D X-codering |
| Connector vergrendelingssysteem | Soldeer/Pcb/Draad |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |