| Schakelaarontwerp | m8 schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeer |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+30%GF |
|---|---|
| Waterdichte graad | IP67 |
| Certificering | CE ROHs |
| Passende cyclus | 500 |
| Contactmateriaal | (verguld) koper |
| Schakelaarontwerp | M8 schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | lassen |
| Draadmaat | 24 |
| Kabeluitlaat | 3,5 - 5,0mm |
| Bovengrens temperatuur | 85°C |
| Schakelaarontwerp | PCB-Schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| OD kabel | 0,25 mm ² |
| Draadmaat | AWG 24 of 26 |
| Kabeljasje | Pvc of PUR |
| Richtlijn | Rechtstreeks/Rechte hoek |
|---|---|
| Beëindigingsstijl | Het soldeerseltype/PCB zetten op |
| Opzettend Type | PCB zetten/Comité opzetten/Kabel op |
| Opzettende Eigenschap | Front Mount/Achter Opzetten/4 Gat Flens |
| Nominale spanning | 250V voor 3 4 speld 60V voor 5pin 30V voor speld 8 |
| Contacten | 8pins |
|---|---|
| Type | het vierkante paneel zet schakelaar op |
| Draadmaat | max. 0,75 mm2 |
| Nominale spanning | 60 V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Productnaam | M12-aansluiting |
|---|---|
| Type | het voorpaneel zet op |
| Polen | 4pins 8pins |
| Productgeslacht | Wijfje |
| Het koppelen cyclus | >500times |
| Schakelaarontwerp | M8 schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Lassen |
| Draadmaat | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Bovengrenstemperatuur | 85 °C |
| Polen | 8pins |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Geschatte Stroom | 5A |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Toepassing | automobiel/automatisering/industry/LED enz. |
|---|---|
| Spelden | 8P |
| Tussenvoegselhuisvesting | NYLON66 + GF |
| Verbindingstype | PCB zetten op |
| sleutelwoorden | M12 PCB-Schakelaar |