| Schakelaartype | M5 zet het paneel schakelaar op |
|---|---|
| Contacten | 3p 4p |
| Geslacht | Mannetje |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Nominale spanning | 60V |
| spelden | 4p, 5P, 12p, 8P |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP67/IP68 |
| Norm | CEI 61076-2-112 |
| Schakelaarcontacten | Messing met geplateerd goud |
| Verbindingstype | Het Comité zet/het Kabeltype op |
| Temperatuurwaaier | 20℃~+80℃ |
|---|---|
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Contactmateriaal | Het Gouden Platerencontact van het kopercontact |
| Geschatte Stroom | 4A/2A/1.5A |
| kabeldiameter | ≤4mm~≤8.0mm |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | 4 speld |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Modelnummer | M12 zet het paneel op |
| Schakelaartype | Schroef |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | 3/4/5/6/8 enz.-Speld |
| Huidige Classificatie | 4A |
| Modelnummer | M8 zet het paneel met vlecht op |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | 4 speld |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Modelnummer | M12 zet het paneel op |
| Schakelaartype | Schroef |
| Productnaam | m12-connector voor paneelmontage |
|---|---|
| Norm | CEI |
| Toepassing | Automobiel |
| Gecodeerd | OMDAT GECODEERD C D S T X |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Naam | M16 8 Pin Connector |
|---|---|
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Graad van bescherming | IP67 |
| spelden | 4p, 8P, 4pin 8pin |
| Verbindingstype | Verbindingstype het Comité zet/Schroeftype het Soldeerseltype op |
|---|---|
| aantal contacten | 3/4/5/6/8 Speld |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Richtlijn | Hoekig rechtstreeks/ |
| Beëindiging | Soldering/PCB |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | speld 8 |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Modelnummer | M12 zet het paneel op |
| Het werken Temperatur | -40℃~85 ℃ |