| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | speld 12 |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Modelnummer | M12 zet het paneel op |
| Het werken Temperatur | -40℃~85 ℃ |
| Modelnummer | M19 2 3 4 5 Pin Connector |
|---|---|
| Materiaal | Plastiek |
| Kleur | Zwarte coating |
| Geschatte Stroom | 20A |
| Type | L |
| Polen | 6P |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Kabeltemperatuur | -40℃~+125℃ |
| voeding | AC/DC 5-230V |
|---|---|
| Huidige Classificatie | max. 2.5A |
| IP classificaties | IP67 waterbewijs |
| Verpakking Details | m8 4pin vrouwelijke ip67 paneel waterdicht maken zetten soldeerselschakelaar 1.Our die verpakken op: |
| Levertijd | 14 |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
|---|---|
| Materiaal invoegen | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 3/4/5/8/12/17pins |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |
| IP-classificatie | IP67 |
|---|---|
| Aantal Contacten | 4 |
| Isolatiemateriaal | PBT |
| Voltageclassificatie | 500V |
| Contactplateren | Goud |
| Rated current | 1.5A-4A |
|---|---|
| Rated voltage | 30V-250V |
| Operating Temperature | -40°C~85°C |
| Degree of protection | IP67/IP68 |
| Connector locking system | Solder/Screw/Pcb/Wire |
| Koppel | A B D X-codering |
|---|---|
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
| Type | Slot achter/voor |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Werkende Temperatuur | -40°C~85°C |
| Toepassing | Audio & Video |
|---|---|
| Spelden | 4p, 8P |
| IP Classificatie | IP67 |
| Huidige Classificatie | 1.0A |
| Certificaat | Ce, ROHs, ISO9001 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | Waterdichte usbreeks |
| Toepassing | Automobiel |
| Huisvestingsmateriaal | PA66 |
| Kabelmateriaal | Pvc |