| Type | De Schakelaar van M16circualr |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Shen zhen, China |
| Graad van bescherming | IP67 |
| Mechanische verrichting | > 500 het koppelen cycli |
| Hogere temperatuur | + 85 °C |
| schakelaarnaam | RJ45-Schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | Ethernet |
| contactplateren | 50 microngoud |
| Werkende Temperatuur | – 40°C aan +70°C |
| Het koppelen Cycli | 1.000 Volgzame cycli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | Rigoal connector(RG) |
| Modelnummer | Waterdichte usbreeks |
| Type | ADAPTER |
| Toepassing | Automobiel |
| Reeks | Het Comité zet op |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| kern | 8P8C |
| Type | Rechtstreeks; 90degree |
| Werkende temperatuur | -30°C~105°C |
| Spelden | 4p, 8P |
|---|---|
| Materiaal | Pvc |
| IP Classificatie | IP67 |
| Verbonden methode | verbonden schroef |
| Huidige Classificatie | 1.0A |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | RIGOAL |
| Modelnummer | USB 3,0 |
| Type | De ADAPTER, maakt waterdicht |
| Toepassing | Audio & Video |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | Waterdichte USB-Generische schakelaar, |
| Toepassing | Audio & Video |
| Leider | Ingeblikt Koper |
| Materiaal | pvc, pvc |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| IP Classificatie | IP67/IP68 |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Type | Draad/Soldeersel/PCB |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12p/2A voor 8p/4A voor 3 4 5 17p |
|---|---|
| Nominale spanning | 30V voor 8 12p/60V voor 5p/250V voor 3 4 17p |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Type | Draad/Soldeersel/PCB |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | Waterdichte usbreeks |
| Toepassing | Automobiel |
| Huisvestingsmateriaal | PA66 |
| Kabelmateriaal | Pvc |