| Geslacht | Mannelijk |
|---|---|
| Materiaal | PVC; pur |
| Nominale spanning | 30 tot en met 60 V |
| Nominale stroom | 1.5-4A |
| Pin | 3,4,5,6,8 pin |
| Mame | Waterdichte USB-Schakelaar |
|---|---|
| IP Graad | IP68 |
| Materiaal | TPU-Cu |
| Kleur | zwart |
| Slotmanier | Schroef |
| Speld | speld 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 |
|---|---|
| TYPE | Het Comité zet op |
| Geschatte Stroom | 7A voor speld 2 3; 6A voor speld 4 5; 5A voor speld 6 7 8 12; 3A voor speld 14 16 19; 1A voor speld |
| Nominale spanning | 250V voor speld 2 3 4 5 6; 125V voor speld 7 8; 60V voor speld 12 14 16 19 24 |
| Temperatuurwaaier | -20°C~80°C |
| Speld | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 spelden |
|---|---|
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Geschatte Stroom | 7A voor speld 2 3; 6A voor speld 4 5; 5A voor speld 6 7 8 12; 3A voor speld 14 16 19; 1A voor speld |
| Nominale spanning | 250V voor speld 2 3 4 5 6; 125V voor speld 7 8; 60V voor speld 12 14 16 19 24 |
| Materiaal van huisvesting | Zink vernikkeld gieten |
| Contactdrager | PA66+GF |
|---|---|
| IP Classificatie | IP67, IP68 |
| Contactdrager | TPU+GF |
| Matenrial Overmold | PVC/TPU |
| Temperatuurwaaier | - 25℃~+80℃ |
| Kabelspecificatie | 0.15m㎡~0.2m㎡/26-24 AWG |
|---|---|
| Diameterwaaier | Φ5.5mm~Φ7mm |
| Geschat Huidig (a) | 1.5A |
| Contactweerstand | <30m> |
| Weerstaand Voltage (AC.V) 1 minuut | 1000V |
| schakelaarnaam | RJ45-Schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | Ethernet |
| contactplateren | 50 microngoud |
| Werkende Temperatuur | – 40°C aan +70°C |
| Het koppelen Cycli | 1.000 Volgzame cycli |
| Productennaam | RJ45-schakelaar |
|---|---|
| Codage | 8P8C |
| Type | Assembleer |
| Werkende temperatuur | -25℃~85 ℃ |
| ip graad | IP67/IP68 |
| Toepassing | Audio & Video, Sensor of Automatisering |
|---|---|
| Productnaam | M12 sensor en de autoschakelaar van de de speldkabel van de schakelaarkabel |
| De contacten 3,4,5,8,12pins zijn beschikbaar | 3,4,5,8,12pins zijn beschikbaar |
| Beveiliging | V.N.-alaibable |
| Grootte | M12 a-codage |
| Schakelaartype | M5 vormende schakelaar |
|---|---|
| Contacten | 4p |
| Geslacht | Mannetje aan Mannetje |
| Oosters | Rechte hoek en rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 1A |