| Type | Gevormd |
|---|---|
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |
| kern | 8P8C |
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Kleur | Zwart; Kan douane zijn |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Geslacht | Wijfje en Mannetje |
| Type | Metaal; Plastiek |
| Soort | Schroef; Soldeersel; PCB; Met draad |
| Assemblage | soldeersel |
|---|---|
| Certificaat | UL, CE, TUV, ROHS, CCC, CQC |
| Type | RJ45 |
| Huidige classificatie (A | 1.5A |
| Beveiligingsniveau | IP67 |
| Verpakking Details | 1.Our verpakkend: elke PCs in één PE zak, dan gezet in een klein karton. 2. volgens klantenverzoek. |
|---|---|
| Levertijd | 14 |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 100000 |
| Plaats van herkomst | Shen zhen, China |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China, China |
|---|---|
| Modelnummer | M12 4PIN |
| Toepassing | ruimte, automatisering |
| reeks | M12 |
| Materiaal van contact | CuZn (Messing) |
| speld | speld 2 3 4 5 7 8 9 10 12 16 17 20 24 26 |
|---|---|
| Geschatte stroom | 3A, 5A, 10A, 13A, 15A, 25A, 30A, 50A |
| Nominale spanning | 125V, 180V, 200V, 250V, 500V |
| Type | het paneel zet/Assemblage/met kabel op |
| Testvoltage (AC.V) 1min | 1000,1200,1500 |
| Nominale spanning | 250V |
|---|---|
| Contactmateriaal | Messing, geplateerd goud |
| Schakelaartype | Mannelijke vrouwelijke Terminals |
| Temperatuurwaaier | -40℃ aan +95℃ |
| Waterdicht tarief | IP67 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel |
| Spelden | 8P8C |
| Omgevingstemperatuur | -20°C~+80°C |
| Schakelaarcontacten | Fosfoorbrons met geplateerd goud |
| Contacten | 6 spelden |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Graad van bescherming | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Reeks | M8 |
|---|---|
| Schakelaartype | Plastic verticaal |
| Aantal van Conntacts | 3/4/5/6/8 Speld |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Richtlijn | Hoekig rechtstreeks/ |