| Aantal spelden | 8pins |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Nominale spanning (V) | 60V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Geschatte Stroom | 5A |
| Schakelaarontwerp | m8 mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3.5 - 5,0 mm |
| Schakelaarontwerp | PCB-schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeer |
| OD kabel | 0,25 mm ² |
| Draadmeter | AWG 24 of 26 |
| Kabeljasje | Pvc of PUR |
| Type | Landen |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
| Pinnen | 3 4 5 8 12 17 pin |
| Nominale spanning | 250V |
| Nominale stroom | 4a |
| Schakelaarontwerp | m8 mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat | 24 |
| Contacten | 6P |
| Bovengrenstemperatuur | 85 °C |
| Contacten | 8pins |
|---|---|
| Type | het vierkante paneel zet schakelaar op |
| Geslacht | Wijfje |
| Nominale spanning | 60 V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Productnaam | M12-aansluiting |
|---|---|
| Type | het voorpaneel zet op |
| spelden | 5pins |
| Geslacht | Mannetje |
| Het koppelen cyclus | >500times |
| Productnaam | M12 schakelaar |
|---|---|
| Type | Een Code |
| Polen | 8pins |
| De draad holt uit | AWG24-AWG26 |
| Het koppelen Cyclus | >500times |
| Productnaam | M12-aansluiting |
|---|---|
| Type | Het Comité zet op |
| Contacten | 4 spelden |
| Geslacht | Wijfje |
| Het koppelen cyclus | >500times |
| Productnaam | M12 zet het paneel op |
|---|---|
| Type | Het Comité zet op |
| Polen | speld 3 4 5 6 8 12 17 |
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Het koppelen cyclus | >500times |