| Coded | A B D X Coded |
|---|---|
| Rated Voltage | 250V |
| Advantages | speed, reliability, and ruggedness |
| Product Name | Rugged M12 Waterproof Connector for IIoT Machines and Equipment |
| Applications | Sensors, actuators, encoders, motors, industrial cameras, ships and other equipment, Factory automation process control, Packaging label printing equipment, Fieldbus: DeviceNet, CANopen, Profibus, Ethernet, Ship electronics NMEA 2000, rail transit, Industr |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+30%GF |
|---|---|
| Waterdichte graad | IP67 |
| Certificering | CE,ROHS,ISO |
| Passende cyclus | 500 |
| Contactmateriaal | (verguld) koper |
| Productnaam | M12 schakelaar |
|---|---|
| Type | Een Code |
| Polen | 5P |
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Het koppelen Cyclus | >500times |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef |
| Materiaal invoegen | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met Geplateerd Goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Contacten | 12Pins |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Type | het vierkante paneel zet op |
| Kabeltemperatuur | -40℃~+125℃ |
| Shell Material | Koper/Zink |
| Type | ADAPTER |
|---|---|
| Code | A/B/D Coded |
| Certificate | ISO9001/CE/ROHS |
| Gender | Male & Female |
| Contact Material | CuZn,TPU |
| Plaats van herkomst | shenzhen, China |
|---|---|
| Modelnummer | m8 het paneel zet, PCB op |
| Toepassing | Automobiel |
| Certificaat | CE ROHS |
| Geschatte stroom | 3A 1A |
| Contacten | 12Pins |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Type | het flenspaneel zet op |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Kabeltemperatuur | -40℃~+125℃ |
| Temperatuurwaaier | 20℃~+80℃ |
|---|---|
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Contactmateriaal | Het Gouden Platerencontact van het kopercontact |
| Geschatte Stroom | 4A/2A/1.5A |
| kabeldiameter | ≤4mm~≤8.0mm |
| IP graad | IP68 |
|---|---|
| Kleur | gouden |
| Omgevingstemperatuur | 20 - 40℃~+80℃ |
| spelden | 4p, 5P, 3P, 8P |
| Isolatieweerstand | ≥ 100M Ω |