| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | 4pin mannelijke machtsschakelaar |
| Toepassing | Automobiel |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| speld | 8P8C |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Sluitensysteem | Schroef |
| Type | De assemblage/het Comité zet/Gevormd op |
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |
| speld | 8P8C |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Sluitensysteem | Schroef |
| Toepassing | Ethernet |
| Type | Het Comité zet/Gevormd/Assemblage op |
| Type | Kat 5E |
|---|---|
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contactmanier | Schroef |
| IP Graad | IP67 |
| Grootte | M12 B-codage |
| Productnaam | Het Vierkant van de solenoïdewaarde baseert een Type |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef/soleder/golfplaat |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Posities | 3 4 5 8 12 17 posities |
|---|---|
| Code | OMDAT DE CODE VAN C D S T X |
| Geslacht | Mannetje; Wijfje |
| Huidig | 4A |
| Voltage | 250V |
| Type | Metaal; Plastiek |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje en Mannetje |
| Materiaal van huisvesting | Messing/Zink vernikkeld gieten |
| Materiaal van schakelaar | CuZn, TPU |
| Manier | 3 4 5 8 12 17 manieren |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Geschatte stroom | 4A |
| Nominale spanning | 250V |
| Type | Met draadtype |
| Codage | B D DIE X CODEREN |
|---|---|
| Posities | 3 4 5 8 12 17 posities |
| Geschatte stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| Norm | Cat6a; Cat5e |
|---|---|
| Kern | 4pin; 8pin |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Graad van Bescherming | IP67; IP68 |
| Beschermd | JA |