| Minimaal /Maximum | -25°C +85°C |
|---|---|
| Spelden | 16p, 4p, 5P, 12p, 1P, 7P, 9P, 3P, 2P |
| Kernmateriaal | PA66 |
| Voltageclassificatie | 60V |
| metaalmateriaal | koper |
| Temperatuurwaaier | 20℃~+80℃ |
|---|---|
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Contactmateriaal | Het Gouden Platerencontact van het kopercontact |
| Geschatte stroom | 4A/2A/1.5A |
| Kabeldiameter | ≤4mm~≤8.0mm |
| Temperatuurbereik | -25°C ~ +85°C |
|---|---|
| Nominale spanning | DC60V AC50V |
| Contactmateriaal | Messing, Geplateerd Goud |
| Het koppelen cyclus | >100 keer |
| Nominale stroom | 0.5A |
| Certificaat | CE, ROHS, CCC, ISO9001 |
|---|---|
| Kabelspecificatie | 0.15mm2 ~ 0,2 mm2 /26 ~24AWG |
| Het weerstaan van voltage (AC.V) 1minu | 1000V |
| Het werk Temperatuur | -40°C~80°C |
| Contactweerstand | <30m> |
| Schakelaartussenvoegsel | TPU/PA |
|---|---|
| Sleutelwoorden | M8 maak Schakelaar waterdicht |
| Schakelaarcontacten | Messing met geplateerd goud |
| Productnaam | de Cirkelschakelaar van 3pin/4pin/5pin/6pin/8pin M8 |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| IP classificatie | IP67 |
|---|---|
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Het koppelen Duurzaamheid | ≥500 |
| Productnaam | M12 schakelaar |
|---|---|
| Type | Het Comité zet op |
| Contacten | speld 3 4 5 6 8 12 17 |
| Geslacht | Mannetje |
| Het koppelen Cyclus | >500times |
| Naam | M12 90 graadpaneel zetten schakelaar op |
|---|---|
| Schakelaarcontacten | Messing met geplateerd goud |
| Schakelaartussenvoegsel | TPU/PA |
| Huidig | 1.5A |
| Beveiliging | Niet beschikbaar |
| Contactspeld | 3/4/5/6/8/12/17 enz.-Speld |
|---|---|
| Huidige Classificatie | 50A maximum |
| Schakelaartype | Schroef |
| Geschat IP | IP67 |
| Toepassing | Industrieel, Mobiel Automatiseringsmateriaal |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | speld 5 |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Modelnummer | 7/8 paneel zet op |
| Schakelaartype | Schroef |