| Productnaam | M12 aan RJ45 die Waterdichte Kabel vormen |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, Sensor, Automotion |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Geslacht | mannetje en wijfje |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Type | waterdichte schakelaar, waterdichte schakelaar |
| Toepassing | automatisering |
| Reeks | M12 |
| Codage | A, B, C, D, X |
| Kabelspecificatie | 0.15m㎡~0.2m㎡/26-24 AWG |
|---|---|
| Diameterwaaier | Φ5.5mm~Φ7mm |
| Contactdiameter en aantal | 4 |
| Geschat Huidig (a) | 1.5A |
| Kopernaalden | Kopershell |
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| Codering | A B D X-codering |
| Connector vergrendelingssysteem | Soldeer/Pcb/Draad |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Modelnummer | M5 M8 M12 M16 M23 |
|---|---|
| Toepassing | Luchtvaart/Sensor/Elektromateriaal/Industriële etc…, Se |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contactmanier | schroef |
| tussenvoegselmateriaal | pa66+gf20% |
| Geslacht | Man, vrouw |
|---|---|
| Materiaal | PVC;PUR;Cuzn;TPU |
| Nominale spanning | 30 tot en met 60 V |
| Nominale stroom | 1.5-4A |
| Pin | 3,4,5,6,8 |
| Type | L20 |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Contacten | 2pins |
| Materiaal | Milieuvriendelijk NYLON |
| IP Classificatie | IP68 |
| Schakelaarontwerp | mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Contacten | 8poles |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Schakelaarontwerp | Vrouwelijke en Mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24AWG |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |