| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Type | M16 LEIDENE waterdichte schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Polen | 8pins |
| Het koppelen stijl | Snel verbind |
| Bescherm niveau | IP67 |
| Richtlijn | Richtlijn |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | Rigoal connector(RG) |
| Modelnummer | M16 reeks |
| Type | ADAPTER, M16 |
| Toepassing | Automobiel |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Type | DIN, M -serie |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Contacten | M8 3 4 5 6 8 PIN -connector |
| Contactmanier | Schroef |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | 4pin mannelijke machtsschakelaar |
| Toepassing | Automobiel |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | speld 8 |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Modelnummer | M12 zet het paneel op |
| Het werken Temperatur | -40℃~85 ℃ |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Type | M16 LEIDENE waterdichte schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Polen | 8pins |
| Het koppelen stijl | Snel verbind |
| Bescherm niveau | IP67 |
| Contacten | 8pins |
|---|---|
| Type | het vierkante paneel zet schakelaar op |
| Geslacht | Wijfje |
| Nominale spanning | 60 V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |