| Type | Vormende schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | feale aan wijfje |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Spelden | 4P |
| Verbindingstype | M12 aan D-Sub |
| Contacten | 8pins |
|---|---|
| Type | Wijfje |
| Beëindiging | Schroef |
| Nominale spanning | 60V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Rated Current | 1A-6A |
|---|---|
| Type | ADAPTER |
| Contact Resistance | ≤5mΩ |
| Mechanical Operation | >500 Mating Cycles |
| Gender | Female/Male |
| Productnaam | M5m8 M12 M16 gevormde kabel |
|---|---|
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contactmanier | schroef |
| tussenvoegselmateriaal | pa66+gf20% |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Productnaam | M12 gevormde kabel |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| koppelmoer / schroef | Messing met vernikkeld |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contacten | 3 4 5 6 8 12pins |
| Shell Material | Metaal/Plastiek |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V voor 3/4 speld, 60V voor 5/6pin, 30V voor 8/12/17pin |
| Schakelaartype | AAN M12/D-SUB/RJ45 ETHERNET/USB/MINIdin/M8/GX12 |
| Toepassing | Miniatuursensoren/Industriële Camera/Elektrofiets |
| Code | A / B/van C/van D/van K/van L/van X/van S/t-Code |
| Rated Current | 20A |
|---|---|
| Gender | Female Male |
| Rated Voltage | 250V AC |
| Product Name | Rigoal Wholesale Customized IP68 M16 2 3 4 5 6 8 9 10 Pin Solar Industrial LEDWaterproof Connector |
| Waterproof Rating | IP67/IP68 |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Type | waterdichte schakelaar, waterdichte schakelaar |
| Toepassing | automatisering |
| Reeks | M12 |
| Codage | A, B, C, D, X |
| sleutelwoorden | Waterdichte Schakelaar |
|---|---|
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Werkende Temperatuur | -30°C~+105°C |
| Beschrijving | D-SUB hd-SUB 8pin/9pin/15pin |
| Productnaam | D-SUB HD-SUB |
| Productnaam | M8 a-codager/a wijfje aan vrouwelijke waterdichte kabel |
|---|---|
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contacten | 3,4,5,6 spelden zijn beschikbaar |
| Geslacht | Wijfje |
| koppelmoer / schroef | Messing met vernikkeld |