| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Type | waterdichte schakelaar, waterdichte schakelaar |
| Toepassing | automatisering |
| Reeks | M12 |
| Codage | A, B, C, D, X |
| Type | Landen |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
| Pinnen | 3 4 5 8 12 17 pin |
| Nominale spanning | 250V |
| Nominale stroom | 4a |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Telling | 3 4 5 6 8 |
| Koppelingsmateriaal | Messing met vernikkeld |
| Afscherming | niet beschikbaar |
| Contactmethode | Schroef |
| Contacten | 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | M12 Vormend aan solenoïde klepb schakelaar |
| Beëindiging | Schroef |
| Mate van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | CuSn (brons) |
| Modelnummer | M19 2 3 4 5 Pin Connector |
|---|---|
| Materiaal | Plastiek |
| Kleur | Zwarte coating |
| Geschatte Stroom | 20A |
| Type | L |
| Invoegmateriaal | pa66+gf20% |
|---|---|
| Type | M Series |
| IP graad | IP67/IP68 |
| Contactmanier | Schroef. |
| Contactpersonen | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 Pin connector |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Type | TXL |
|---|---|
| Connector locking system | Screw |
| Rated Current | 20A |
| Product Category | LED Waterproof Connector |
| Color | Black Coating |
| Shell Material | Koper/Zink |
|---|---|
| Kernmateriaal | PA66 |
| Overmoldmateriaal | PVC/TPU |
| Eindmateriaal | fosfoorkoper |
| Temperatuur | -20℃~+80℃ |
| IP classificatie | IP67 |
|---|---|
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Het koppelen Duurzaamheid | ≥500 |