| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Modelnummer | M16 |
| Toepassing | Automobiel, Sensor of Automatisering |
| Productnaam | M16 de kabel van de assemblageschakelaar |
| Merknaam | Rigoal Connector |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M16 assemblage |
| Toepassing | Automobiel |
| Spelden | 8pin |
| Geschatte stroom | 3 - 10 A |
| Type connector | DIN, M -serie |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Contactpennen | 3 4 5 6 8 12 17 pin |
| Contactmanier | Schroef |
| Type | DIN, M -serie |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
| Contactpersonen | 3 4 5 6 8 12 17 pin |
| Contactmanier | Schroef |
| IP -graad | IP67/IP68 |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Speld | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 spelden |
|---|---|
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeerselsluiten |
| Contactresiatance | ≤5mΩ |
| Afzet | Geschikte OD 48mm kabel |
| Type | DIN, M12 -connector |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Contactpersonen | 3 4 5 6 7 8 12 14 16 17 19 19 24 pin |
| Contactmanier | Schroef |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Kabelafzet | 610mm |
| Speld | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 spelden |
|---|---|
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Geschatte Stroom | 7A voor speld 2 3; 6A voor speld 4 5; 5A voor speld 6 7 8 12; 3A voor speld 14 16 19; 1A voor speld |
| Nominale spanning | 250V voor speld 2 3 4 5 6; 125V voor speld 7 8; 60V voor speld 12 14 16 19 24 |
| Materiaal van huisvesting | Zink vernikkeld gieten |