| Type | Landen |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
| Pinnen | 3 4 5 8 12 17 pin |
| Nominale spanning | 250V |
| Nominale stroom | 4a |
| Type | DIN, M -serie |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Contactpersonen | M12 3 4 5 8 12 17 PIN -connector |
| Contactmanier | Schroef |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Type | M8 2 3 4 5 6 8 PIN -connector |
| Contacten | 3 4 5 6 8 pinnen |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Afscherming | niet beschikbaar |
| Koppelen | Koppeling met schroefdraad |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeer |
| Shell-materiaal | Zinklegering met nikelplate |
| Het koppelen cyclus | 500 keer |
| Materiaal invoegen | PA66+%30GF |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Type | Landen |
| Pinnen | 3 4 5 6 8 pin |
| Nominale spanning | 250V |
| Nominale stroom | 4a |
| Schakelaarontwerp | vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3.5 - 5,0 mm |
| Contacten | 5pins en 2+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep C |
| Beëindiging | Schroef |
| IP Classificatie | IP65 |
| Contactmateriaal | koper |
| speld | speld 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Code | EEN CODE VAN B D |
| Type | M5/M8/M9/M12/M16 |
| Geschatte stroom | 1.5A voor 12 17 pin/2A voor 4 5 8 pin/4A voor speld 3 4 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 17 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 |
| Toepassing | Luchtvaart/Sensor/Elektromateriaal/Industriële etc…, Sensor of Automatisering |
|---|---|
| Productnaam | M12 gevormde kabelschakelaar |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contactmanier | Schroef |
| tussenvoegselmateriaal | pa66+gf20% |
| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 6 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |