| Pin | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| gecodeerd | A B D X gecodeerd |
| Geslacht | Man vrouw |
| Mate van bescherming | IP67/IP68 |
| Kabel AWG | 26AWG-22AWG |
| Gecodeerd | OMDAT C D X GECODEERD T S L M T Y |
|---|---|
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Graad van Bescherming | IP68/IP67 |
| Vorm | 90 graad/180 graad |
| Contacten | 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | M12 aan de schakelaar van de solenoïdeklep |
| Beëindiging | Schroef |
| Mate van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | CuSn (brons) |
| Codering | B D DIE X CODEREN |
|---|---|
| Pin | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Mate van bescherming | IP67/IP68 |
| Contactbeplating | Au (gouden plateren) |
| Materiaal connector | Pvc of PUR |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Geslacht | Vrouwelijk / mannelijk |
|---|---|
| Type connector | Paneelbevestiging |
| Aantal pinnen | 3/4/5/8/12/17 PIN |
| Montagetype | Afsluiting van het solderen |
| Vergrendelingsmechanisme | Voor/achter bevestigd |
| Gender | Female Male |
|---|---|
| Product Name | Rigoal Wholesale Customized IP68 M16 2 3 4 5 6 8 9 10 Pin Solar Industrial LEDWaterproof Connector |
| Color | Black Coating |
| Type | TXL |
| Waterproof Rating | IP67/IP68 |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Verbindingstype | Y adapter |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom bij 40°C | 4A |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Geslacht | mannetje en vrouwtje |
| Modelnummer | M5,M8,M12 |
| Kleur | Zwarte of OEM kleur |
| Code | A / B / D / K / L / X / S / T-code |
| Gecodeerde schakelaar | EEN、 B、 C、 D、 S、 T、 X |
|---|---|
| Aantal Posities | 3~17PIN |
| Nominale spanning | 30V-250V |
| Geschatte Stroom | 1.5A~4A |
| Isolatieweerstand | ≥ 100 MΩ |