| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 6 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |
| Type | DIN |
|---|---|
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pin |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated Current | 4A |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Type | DIN, M -serie |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Contacten | M8 3 4 5 6 8 PIN -connector |
| Contactmanier | Schroef |
| Schakelaarontwerp | m8 vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3.5 - 5,0 mm |
| Plaats van Oorsprong | Guangdong, China |
|---|---|
| Materiaal invoegen | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 4pins |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |
| IP graad | IP67/IP68 |
|---|---|
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Contactmanier | Snel slot/Schroefslot |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef/solder/PCB/wire |
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |
| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |
| Schakelaar | 7/8“ schakelaar |
|---|---|
| Draadmaat (AWG) | 16 |
| Type | Assemblage |
| IP Classificatie | IP67 |
| Contacten | 3+PE |
| Schakelaargeslacht | mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3.5 - 5,0 mm |
| Contacten | 5pins en 3+PE 2+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep B |
| Beëindiging | Schroef |
| Mate van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | CuSn (brons) |